• تلفن 04136378400
  • ایمیل tadayonamir@yahoo.com

یک تیر و دو نشان در بسته بندی !

انتخاب رو به شما بسپریم 🙂

کارتن سازی در ایران

حفاظت از محصول !
در واقع هدف اساسی بسته بندی ، محافظت از محتوای داخل بسته از آسیب های مختلف در طول نقل و انتقالات ، بررسی وکنترل محصول و انبارکردن هست. بسته بندی باعث میشه تا محصول در طی اقدامات ویژه ای به صورت دست نخورده از تولید کننده به دست مصرف کننده برسه. همچنین بسته بندی درست ، محتوای بسته رو از ورود رطوبت ، نور ، گرما و سایر عوال بیرونی حفظ میکنه و این مهم ترین هدف بسته بندیه !

جذابیت مهمه !
بسته بندی ، بخش مهمی از تولید محصول و برندسازی یک کسب و کار محسوب میشه. یه بسته بندی خاص و متفاوت میتونه جذابیت محصول رو افزایش بده و در نتیجه باعث اشتیاق بیشتر افراد برای خرید اون محصول بشه !

یه اصل مهم در طراحی بسته بندی میگه بسته بندی به اندازه ی خود محصول اهمیت داره ! یک طراحی خوب میتونه محصول مورد نظر رو متفاوت تر از سایر محصولات در بازار ، قفسه های خرید ، وبسایت ها و … نشون بده. همچنین یک طراحی هدفمند به علت جذابیتش میتونه فروش محصول رو ارتقا بده ، اطلاعات مهمی از محصول رو درخودش جا بده و در نهایت علاقه ی خریدار رو به خرید بیشتر کنه!
طبق آمارها ، بیش از نیمی از مردم در خرید یک محصول به بسته بندی اون توجه میکنن و این نشون میده ظاهرجذاب و جالب یک طراحی میتونه به راحتی در تصمیم به خرید تاثیر بذاره !
اهمیت طراحی بسته بندی و تاثیر اون در افزایش فروش باعث شده تا بسیاری از تولیدکنندگان کالا و صاحبان شرکت های بزرگ و کوچک در انتخاب ظاهر و پوشش مناسب محصولاتشون دقت بیشتری به خرج بدن و  مطابق با سلایق خریدارانشون دائما بسته بندی های خودشون رو به روز رسانی کنن.
با وجود اینکه هدف از بسته بندی ، حفاظت از محصوله اما بین یک بسته بندی با طراحی هوشمند و بسته بندی که هیچ فکر و ایده ای در طراحی اون نیست ، تفاوت وجود داره!
بنابراین هزینه برای طراحی خوب ، نوعی سرمایه گذاری محسوب میشه!
اگر به عنوان تولید کننده ی در انتخاب بسته بندی برای محصولت مردد هستی ، ما در کارخانه ی بسته بندی تدین این مسیر رو برات آسون تر میکنیم.

راه ارتباطی ما : 04136378400


صنایع چاپ و بسته بندی تدین

منبع :www.4circularity.com

دیدگاه بگذارید

avatar
شروع گفتگو در واتساپ